Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej

Walentynki w Arce

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TEATRU ARKA

Walentynki w Arce

Walentynki  z angielskiego Valentine's Day – coroczne święto zakochanych, przypadające 14 lutego Nazwa pochodzi od   Św. Walentego.Jest on patronem zakochanych.To znaczy , że miłość jest najważniejsza, że trzeba otworzyć się na miłość i uwierzyć w jej moc.

Shirley Valentine z naszego spektaklu pokazuje ,że kochać jest najistotniejszym celem na świecie, W komediowy sposób  przedstawienie teatralne daje nadzieje tym, którzy w nim uczestniczą. Pokazuje, że ani pieniądz ani bieganie za sukcesem nie dają satysfakcji i radości człowiekowi. Tylko On i Ona , kobieta i mężczyzna, kochający się szczerze mogą w tym byciu razem  cieszyć się szczęściem na ziemi.

Zapraszamy   do Teatru Arka na śmieszną ale  też i wzruszająca komedię o miłości. Znakomicie zagraną przez Renatę Jasińską i oryginalnie wyreżyserowaną przez Agatę Obłąkowską- Woubishet. Dwie niezwykłe kobiety i artystki.

Zapraszamy do Teatru Arka na godz. 19.00 dnia 14 lutego na Walentynki z  Shirley Valentine. Podarujcie sobie Państwo chwile szczęścia z nami.Zapraszamy.

Bilet normalny: 40 zł

Bilet ulgowy: 30 zł

Rezerwacja biletów:
tel.: (71) 723-78-03, 500-423-919, 694-219-313

e-mail:

http://bilety@teatrarka.pl

http://teatr@teatrarka.pl