Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej

Statek Szaleńców i Europejska Stolica Kultury.

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TEATRU ARKA

Statek Szaleńców i Europejska Stolica Kultury.

 

Szanowni Państwo z radością  pragniemy poinformować, że Integracyjny Teatr Arka zaprezentuje 5 lutego 2016 roku o godz. 19.00 w swojej siedzibie we Wrocławiu ul. Mennicza 3 (  wejście od ul. Świdnickiej 28 , Scena Kameralna Teatru Polskiego )w ramach ESK 2016  przedstawienie teatralne” Statek Szaleńców”- Wstęp Wolny.

Wydarzenie to będzie znakomitą okazją do oficjalnego przedstawienia sytuacji Integracyjnego Teatru Arka z Wrocławia.

Ponadto opowiemy o nowo powstałej Fundacji Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych- Jesteś My, która przejęła opiekę nad Teatrem, o  Fundatorach( niepełnosprawnym i pełnosprawnym)o Radzie Fundacji i Zarządzie  oraz  Dyrektorze Artystycznym Teatru Arka.

Przedstawienie Statek Szaleńców jest w całości finansowane przez ESK toteż zapraszamy Państwa   nieodpłatnie.

Rok 2015 był dla nas bardzo trudnym rokiem  ale nasi przyjaciele ,którzy nam bardzo pomagają , nie pozwolili na to aby teatr przepadł. Dźwigamy się dzięki pasji i wierze naszych pracowników, naszych aktorów niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Chcielibyśmy wszystkim dobrym ludziom, którzy uwierzyli w sens istnienia zawodowego teatru integracyjnego, podziękować. Chcielibyśmy   podziękować władzom Miasta Wrocławia ,  za otwarcie się na nas i na to  aby Integracyjny Teatr Arka nadal promował Wrocław jako Miasto Bez Barier. Chcemy podziękować wreszcie Wam Drodzy Widzowie ,że nie pozwoliliście nam zniknąć z mapy Wrocławia i tak licznie przychodziliście i przychodzicie do Teatru Arka.  Dziękujemy za wsparcie  Prosimy Was przyjdźcie do Arki i razem z nami otwórzcie nowy   rozdział w historii Wrocławskiego Integracyjnego Teatru Arka .  Zapraszamy bardzo serdecznie

Rezerwacja :  71 723 78 03; 500423919; 694219313

trailer spektaklu link:

https://www.youtube.com/watch?v=CcAvv71Tlek

Renata Jasińska i Joanna Gierdal o Stateku Szaleńców link:

https://www.youtube.com/watch?v=uy4rHXS-st0

 

FOT: A. NOWAK

.