Teatr Arka im. Renaty Jasińskiej

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TEATRU ARKA

Pragniemy Państwa poinformować , ze  Dni Teatru Arka  zostają przeniesione na pierwsza połowę września  2015r..O dacie zostaną Państwo w  najbliższym czasie. powiadomieni.  Bardzo Państwa przepraszamy za zmiany.

Przedstawienie Inanna  zostanie pokazane  po raz ostatni  w tym sezonie dnia 19 czerwca o godz 19.00 w siedzibie Teatru Arka. Zapraszamy.

Od 1 lipca  do 19 lipca  w Teatrze Arka będzie pokazywana komedia  Shirley Valentine .  Serdecznie zapraszamy Państwa.

Ponadto  pragniemy się  podzielić z Państwem bardzo radosną  nowiną.

 Dnia  25 września  2015 zostaliśmy  zaproszeni do Montpellier do Francji.  Pokazujemy  tam nasze  przedstawienie Statek Szaleńców. Pani Renata Jasińska  została zaproszona  przez Międzynarodową Organizację Magdalena- do Montpellier we  Francji- jako twórca  zawodowego  Teatru  Integracyjnego. Wcześniej  odbędą się   spotkania i konferencja,  na których Pani Jasińska  opowie o Teatrze Arka, o metodzie pracy z aktorami z niepełnosprawnością i aktorami  pełnosprawnymi  a  25 września  pokażemy  nasz spektakl- Statek Szaleńców. Projekt Magdalena jest bardzo poważnym i prestiżowym projektem.  Biorą w nim udział artystki z całego świata  i  Teatr Arka    zaprezentuje po raz kolejny Wrocławską  Kulturę, na międzynarodowej  artystycznej arenie.